להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות
מצבות איכותיות ומרשימות, השאירו פרטים או צלצלו 052-2797554

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד
  הגעתם לאדם ואבן בניית מצבות אומנותיות

  לאחר הפטירה – כל מה שצריך לדעת

  אובדן של אדם קרוב הוא אחד הרגעים הקשים והכואבים ביותר שאפשר לחוות. הצער והכאב שמלווים את המשפחה האבלה ואת הקרובים לו הם עצומים, והתמודדות עם האובדן יכולה להיות מורכבת ומאתגרת. במצב כזה, חשוב לדעת מהם הצעדים הנדרשים וגם איך לפעול, על מנת להקל על התהליך ולאפשר למשפחה להתמקד בזכרו של יקירם שהלך לעולמו.

   

  מה עושים במקרה של פטירה בבית

  במקרה של פטירה בבית, יש לפנות באופן מידי לרופא המשפחה או לרופא תורן על מנת לקבל תעודת פטירה. לאחר קבלת התעודה, יש לפנות למשרד הבריאות בתוספת תעודה זו (בשלושה העתקים) וצילום תעודת זהותו של הנפטר. עם קבלת רישיון הקבורה ממשרד הבריאות, יש ליצור קשר עם חברת קדישא על מנת לארגן את הלוויה והקבורה. שימו לב: במידה ומדובר במוות לא טבעי, יש לפנות למשטרה לקבלת אישור מיוחד.

   

  מה עושים במקרה של פטירה בבית

   

  מה עושים במקרה של פטירה בבית החולים

  כאשר פטירה מתרחשת בבית חולים, הצוות הרפואי ידאג לרוב לכל הפרוצדורה הנדרשת, כולל הנפקת תעודת פטירה. גם במקרים כאלה יש לפנות עם תעודת הפטירה ותעודת הזהות למשרד הבריאות כדי לקבל רישיון קבורה ורק לאחר מכן לפנות לחברת קדישא כדי לארגן את הקבורה ואת הלוויה ובהמשך פנייה לקבלן המציע שירותי בניית מצבות. שימו לב: במידה והמוות הוא כתוצאה מתאונה או לא טבעי, יש לקבל לערב את המשטרה לקבלת אישור, הנדרש לצורך הוצאת תעודת פטירה.

   

  מה עושים במקרה של פטירה בבית אבות/מוסד גריאטרי

  במקרה של פטירה בבית אבות או במוסד גריאטרי, הצוות במקום יסייע בהנפקת תעודת פטירה ויעזור למשפחה בתיאום מול משרד הבריאות כדי לקבל רישיון קבורה. בהמשך, כשיש ברשותה את רישיון הקבורה, יכולה המשפחה לפנות לחברת קדישא לצורך תיאום מועד הלוויה והקבורה. שימו לב: במידה והמוות לא טבעי, יש לפנות למשטרה כדי לקבל אישור לפני קבורה.

   

  לאחר הפטירה – כל מה שצריך לדעת

   

  מה חשוב לדעת על בניית מצבות

  בניית מצבה היא דרך לכבד את זכרו של אדם יקר שהלך לעולמו. בעת בחירת מצבה, חשוב לקחת בחשבון את רצונות המנוח, את המסורת המשפחתית ואת התקציב העומד לרשות המשפחה. ישנם סוגים שונים של מצבות, כמו מצבות שיש, מצבות גרניט ומצבות מאבן טבעית, וכן עיצובים מגוונים המאפשרים להנציח את זכרו של יקירכם בדרך מכובדת ואישית. בעת פנייה לקבלן מצבות, חשוב לבחור באיש מקצוע מנוסה ובעל מוניטין, שיוכל להדריך לאורך כל התהליך. קבלן מצבות מקצועי יסייע בבחירת החומרים, העיצוב והכיתוב המתאימים, תוך הקפדה על איכות ביצוע גבוהה ויחס אישי ורגיש למשפחה האבלה.

   

  לסיכום

  פנייה לקבלן המציע שירותי בניית מצבות מתבצעת לרוב לאחר הלוויה והשבעה, כאשר המשפחה מוכנה להתחיל בתהליך הנצחת זכרו של יקירם. חשוב לבחור בקבלן מצבות אמין ומקצועי, שילווה אתכם ברגישות ובמסירות לאורך כל התהליך, ויסייע לכם ליצור מצבה מכובדת ומשמעותית לזכרו של האדם האהוב שהלך לעולמו. 

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות
   מצבות איכותיות ומרשימות, השאירו פרטים או צלצלו 052-2797554

    ענקית קידום האתרים
    חייגו עכשיו וואטסאפ צור קשר
    דילוג לתוכן