להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות
מצבות איכותיות ומרשימות, השאירו פרטים או צלצלו 052-2797554

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד
  הגעתם לאדם ואבן בניית מצבות אומנותיות

  קבלן מצבות

  מיהם קבלני מצבות או בוני מצבות ומה מאפיין אותם?

  אובדן אדם קרוב ואהוב הוא אירוע קשה המשרה אבל ועצבות על המשפחה והחברים. הדבר היחיד שניתן עוד לעשות למען הנפטר הוא להנציח את זכרו על ידי התקנת מצבה על הקבר. בכדי לרכוש מצבה, עלינו להיעזר בשירותיו של קבלן מצבות.

  קבלן מצבות הוא אדם שמייעץ בענייני מצבות לאנשים המבקשים להעניק ליקירם את הכבוד האחרון. קבלן המצבות יכול להמליץ למשפחת הנפטר על צבע הולם למצבה, על החומר המתאים לבניית מצבה (שיש, ברזל או גרניט) או על עיצוב הולם של המצבה. בונה המצבות הוא אומן לכל דבר, כמו נגר, נפח או חייט, ויש לו בית מלאכה מיוחד שבו הוא עוסק בעבודתו. הרבה פעמים מוכר הקבלן את יצירותיו כחלק מחברה להקמת מצבות.

  אם נבחן את ההיסטוריה של קבלני המצבות, ניתן לראות כי לרוב היו הקבלנים מעורבים בעברם בעסקי המצבות עוד בילדותם, שכן הם בדרך כלל בניהם או נכדיהם של בוני המצבות האחראיים על בניית המצבה, על חריטת הכיתוב עליה ועל עיצובה. כדור ההמשך, העיסוק בהקמה של מצבות איננה מרתיעה. להיפך, מדובר בצבירת נסיון וידע רב שנצבר לאורך שנים.

  רבים נוהגים לקבוע מצבה על הקבר שלושים יום לאחר הקבורה, ויש הנוהגים אף שנה לאחר הקבורה. כדי להזמין מצבה יש להחליט על הכיתוב הרצוי שיופיע עליה ולהזמין את המצבה מקבלן מצבות אמין – מומלץ להיוועץ במכרים או לאסוף מידע באינטרנט. עם הקבלן מסכמים פרטים בנוגע למצבה: גודל המצבה, הכיתוב שיופיע עליה, באיזו דרך תובל המצבה והתאריך שבו עליה להיות מוכנה.

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות
   מצבות איכותיות ומרשימות, השאירו פרטים או צלצלו 052-2797554

    ענקית קידום האתרים
    חייגו עכשיו וואטסאפ צור קשר
    דילוג לתוכן