להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות
מצבות איכותיות ומרשימות, השאירו פרטים או צלצלו 052-2797554

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד
  הגעתם לאדם ואבן בניית מצבות אומנותיות

  מצבות כפולות לזוג

  מצבות כפולות

  מצבות זוגיות הן דרך יפה עבור זוגות אוהבים להישאר יחד גם לאחר המוות.

  רוב הקברים המוכרים לנו בבתי הקברות בארץ הם קברים בודדים המיועדים לאדם יחיד, ועליהם מצבה אישית. אולם ישנה אפשרות אחרת – מצבות כפולות המאפשרות לזוגות שחיו את חייהם במשותף, להישאר ביחד גם במותם. צורת קבורה זו דורשת תכנון מראש מבחינת הזמנת העבודה.

  אנו יודעים שהמוות הוא חלק בלתי נפרד מחיינו וישנה אפשרות לזוגות לחלוק גם את החלק הזה ולהיקבר ביחד. מצבה כפולה היא מצבה זוגית והיא כשרה לחלוטין, ניתנת להקמה בכל בית עלמין בארץ והיא אינה נוגדת את נוהלי הקבורה הדתית.

  ניתן להזמין מצבה זוגית מכל מיני סוגים ובכל מיני עיצובים והיא תופסת שני מקומות קבורה. מצבות אפשר לבנות מחומרים שונים, כמו אבן שיש, גרניט ואבן טבעית, וניתן להכין אותה משני חלקים או מחלק אחד אשר עשוי כפלטה, מחומר אחד. צריך לזכור כי חלק אחד המכסה שני קברים, יהיה פחות עמיד לאורך שנים. על כן, במידה והוזמנה מצבה זוגית, יש לדאוג לטיפוח חלקת הקברים ולאחזקת קברים שוטפת.

  גם במצבות זוגיות כמו במצבות רגילות, אפשר לשלב פסלים, חריטה וכיתוב או כל דרך אחרת להנצחה, כפי שניתן לבצע עבור אדם יחיד. אם מחליטים לבנות שתי פלטות, אפשר להכין כל אחת מהן עם סוג אחר של כיתוב או חריטה, כדי לתת ייחוד לכל אחד מבני הזוג.

  מחירי המצבות הכפולות יהיו בהתאם לגודלן, להזמנת הכיתוב או החריטה וכמובן לסוג החומר מהם תהיה עשויה המצבה. כאשר מזמינים את המצבה, בדרך כלל משלמים עבור כולה מראש ולעיתים אפשר לקבל הנחה מסויימת על התשלום.

  ברוב המקרים, אחד מבני הזוג נפטר ראשון והחלקה שלצידו תישמר כל עוד בן הזוג השני חי. לאחר פטירת בן הזוג השני, תיבנה המצבה עבורו. בנייה של מצבות כפולות מצריכה עבודה מדוייקת ומקצועית, שכן מדובר במצבה מיוחדת,  והיא כוללת את הסרתה של המצבה הראשונה כאשר בן הזוג השני הולך לעולמו, מבלי לגרום כל נזק למצבה או לפגוע בכבודו של הנפטר, שכבר קבור במקום.

  מצבות כפולות

  אם אתם ובני זוגכם אוהבים האחד את השנייה אהבת אמת, בוודאי יצא לכם לחשוב לפחות פעם אחת מה חלילה היה קורה לו אותו בן זוג היה נפטר. אינכם חייבים לחכות עד אותו רגע בשביל להתכונן ולהחליט שאתם מעוניינים לרכוש מצבות לזוג שגם בקרות המקרה תוכלו להיקבר זה לצד זו. באדם ואבן אנו מבינים שכמו שהאדם קשור אל האדמה כך נפש אחת קשורה בשנייה וכאן זהו המקום שתוכלו לבחור איזה סוג של מצבה תרצו גם כשכבר לא תהיו כאן יותר.

  מצבות לזוג בכל סגנון שתבקשו

  ניתן לעצב מצבות לזוג בשלל אופנים וסגנונות. אם אתם רוצים להיות אלו שבשליטה על העניין, תוכלו לעצב את המצבת כראות עיניכם. ממש כפי שאנשים רוכשים חלקות קבר בעודם בחיים, גם כאן תוכלו לעצב מצבה כראות עיניכם, מצבה אשר תבטא את הנפשות הפועלות ואת מאווי ליבן. תוכלו לבחור מאיזה חומר תרצו את המצבה – מגרניט בסגנון חופשי? אולי משיש בסגנון מהוקצע ואולי דווקא מאבן המזכירה חלוקי אבן לצד נחל מפכפך? תוכלו לבחור אם תרצו מצבות קבורה שניתן לשתול בחלקן העליון פרחים וצמחים ואפילו לשלב זכוכית ויטראז' בעיצוב לבחירתכם. ניתן לייצר ולעצב כל דבר שתרצו.

  איך לבחור נכון מצבות כפולות לזוג?

  נושא של בחירת מצבות לזוג אינו עניין של מה בכך. יש צורך להפעיל שיקול דעת ולהיות מתואם עם בן או בת הזוג לגבי הקונספט שנבחר למצבה. כמו כן, חשוב לדעת שמצבות אלו דורשות תכנון מקדים וכדאי לקבוע פגישה ולהגיע לייעוץ והכוונה בתחום. נוכל לסייע לכם להבין בדיוק כיצד תעוצב המצבה, נוכל להציע רעיונות והיבטים שונים, נוכל לתכנן יחד כיצד הן יראו בסוף התהליך. כמובן שתקבלו גם סקיצה שתעזור לכם לקבל הבנה ויזואלית כיצד יראה התוצר המוגמר. אם תרצו להוסיף דברים נוספים שתהליך, תמיד תוכלו להגיע אלינו לבית המלאכה ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל בחירה שתרצו.

  מצבות כפולות גרניט

  מה העלויות של מצבה כזו?

  חשוב לדעת שמצבה כזו בשל היותה כפולה מן הסתם תעלה יותר ממצבה רגילה. כמו כן, יש להבין ראשית מאיזה חומר תרצו את המצבה, איזה סגנון של עיצוב תרצו ומה הוא משלב, על איזה גודל מדובר ופרמטרים נוספים שיש לקחת בחשבון כדי לשכלל מחיר. אנו בחברת אדם ואבן עוסקים בתחום זה מעל 19 שנים ונשמח ללוות ולייעץ לכם בכל תחום ולהוציא הצעת מחיר רלוונטית לאחר החלטתכם לגבי כל הקשור בעיצוב המצבה.

  מצבות כפולות גרניט

  מצבות זוגיות

  האם שמעת בעבר את המונח "זוג יונים"? אם כן, ודאי תהיתם מה הקשר ליונים, ובכן, הקשר הוא שיונים הן חיות מונוגמיות אשר חיות יחד לאורך שנים, אם חלילה אחד מבני הזוג מת, זה שנותר בחיים לא ימצא בן זוג חדש אלא יישאר לבדו. אם גם אתם חשים כך לגבי בני זוגכם, והם האהבה הבוערת בליבכם גם לאחר שנים תוכלו להזמין מצבות זוגיות ולהישאר יחד גם אחרי שתעברו מן העולם. באדם ואבן תוכלו לעצב אותן לפי רצונכם ולהמשיך להיות יחד לנצח.

  מצבות זוגיות מיוחדות

  שלא כמו מצבה בודדת רגילה, מצבות זוגיות מצריכות תכנון והפקה של אותה המצבה כפול שתיים אם זהו רצונכם. בני הזוג אשר יקברו זה לצד זו או זה מעל זו יוכלו להביע את זוגיותם ואהבתם אחד כלפי השני לעולמי עד. במקרים רבים יוצא לנו לשמוע על בני זוג אשר אחד מהם נפטר וזמן קצר אחר כך נפטר גם השני משברון לב. לא קל לאבד את החצי השני שלך, את זו שאהבה נפשך, ולכן זהו פתרון אידאלי עבור אלו מכם החשים כך כלפי בני הזוג שלהם.

  יחד לאורך כל הדרך

  ייתכן כי המחשבה להיקבר זה לצד זו לא הגיע דווקא מצד הזוג אלא מצד ילדיהם, אשר רוצים להוריהם ינוחו האחד לצד השנייה מנוחת עולמים. יש בדבר גם נוחות מסוימת, שכן כשמגיע זמן האזכרה של אחד ההורים הם כבר מבקרים גם את השני מבלי להסתובב סחור וסחור בבית הקברות. דבר אשר עשוי להיות מעיק במיוחד כאשר מדובר בבתי קברות עצומי ממדים או בבתי קברות באזורים נפרדים. מצבות זוגיות ניתן לעצב זהות עבור שני בני הזוג או בעיצוב ייחודי עבור כל אחד מהם. עיצוב אשר יתאר את האדם שהיה בחייו או שירמוז על תחביב או אהבה לדבר מה מסוים.

  ביחד גם בחיים, גם במוות

  בחברת אדם ואבן הוותיקה תוכלו להנציח את זיכרונם של האהובים עליכם גם לחוד וגם ביחד. רוני קורש האמון על עיצוב ויצירת המצבות ישמח לסייע לכם ברגעים קשים אלו להפיק את התוצר המוגמר שאתם רוצים עבור יקיריכם.

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מצבות זוגיות כפולות

   ישנם בני זוג שמבקשים להיקבר יחדיו, מה שאומר שצריך לדאוג גם לרכישת מצבות זוגיות כאשר שני בני הזוג הולכים לעולמם. אלו הן מצבות שמחברות את שני הקברים פיזית או רעיונית, וקושרות בין שניהם לנצח. ניתן להזמין מצבה זוגית מכל מיני סוגים ובכל מיני עיצובים והיא תופסת שני מקומות קבורה. מצבות אפשר לבנות מחומרים שונים, כמו אבן שיש, גרניט ואבן טבעית, וניתן להכין אותה משני חלקים או מחלק אחד אשר עשוי כפלטה, מחומר אחד. צריך לזכור כי חלק אחד המכסה שני קברים, יהיה פחות עמיד לאורך שנים. על כן, במידה והוזמנה מצבה זוגית, יש לדאוג לטיפוח חלקת הקברים ולאחזקת קברים שוטפת. בחברת "אדם ואבן" יעזרו לכם ליצור מצבה זוגית ראויה עבור קרוביכם היקרים, בדרך הכי מיוחדת שרק אפשר.

   מצבות זוגיות – אלו אפשרויות קיימות?

   מצבה זוגית יכולה להיות אחידה מבחינה עיצובית אך אין הכרח בכך. למעשה, ניתן ליצור מצבה משותפת בכל עיצוב שתרצו, כל עוד היא עומדת בתקנים והתנאים של בית הקבורה. האפשרויות המובילות שעומדות לרשותכם הינן: מצבות רגילות – כאשר כל חלקת קבר כוללת מצבה אחרת. הדמיון בין המצבות או הקשר העיצובי ביניהן מצהיר למעשה על כך שמדובר בבני זוג. מצבות מחוברות – מצבות אלו כוללות לוח שמחבר פיזית את שתי חלקות הקבר. הלוח יכול להיות ניצב לקרקע או לחלופין במקביל אליה.

   מצבות זוגיות – כיצד לבחור נכון?

   תוכלו לבחור בין מצבות מעוצבות יותר או פחות, בהתאם לרצונכם ותקציבכם. מהבחינה הזאת יש לבחור על פי מספר היבטים: ישנן סוגי אבנים יקרות יותר או פחות, החל מאבני חברון וכורכר ועד בזלת, גרניט ומשטחי שיש למיניהם. ניתן גם לבחור בחומרים אחרים דוגמת זכוכית או ברזל. מבחינת סוגי עיצוב האבן, חיתוך או ניסור? פיסול או החלקה? הכל אפשרי באמצעות בחירה ביוצר מצבות מקצועי ומיומן. סוגי אותיות מובלטות או חקוקות באבן? מברונזה, נירסוטה, עופרת או ברזל? גם מבחינת הפונטים ואפשרויות הצביעה הבחירה מאוד מגוונת. סוגי גימור מוחלקים או מלוטשים? בסיתות באמצעות מכשירים או בעבודת יד דקדקנית? אלמנטים אומנותיים עם פיסול מיוחד, עבודות חריטה עם כתב ידם של בני הזוג, הדפסת תמונותיהם והוספת כל אלמנט אחר.

   הנצחה זוגית מכובדת

   אם אתם מחפשים מצבות זוגיות ברמה גבוהה, חברת "אדם ואבן" היא בדיוק המקום לפנות אליו. המצבות הזוגיות שאנו מייצרים נעשות תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוחות, הן מבחינת העיצוב ובחירת החומרים והן מבחינת התקציב שברשותכם. יהיה לנו הכבוד ללוות אתכם בתהליך בחירת המצבה ולהעניק ליקיריכם חלקת קבר מכובדת ומיוחדת במינה. בחברת "אדם ואבן" יעזרו לכם ליצור מצבה זוגית ראויה עבור קרוביכם היקרים, בדרך הכי מיוחדת שרק אפשר.

   מצבה אבן

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות
   מצבות איכותיות ומרשימות, השאירו פרטים או צלצלו 052-2797554

    ענקית קידום האתרים
    חייגו עכשיו וואטסאפ צור קשר
    דילוג לתוכן