להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד

  הגעתם לרוני קורש בניית מצבות אומנותיות

  תחזוקת מצבות

  תחזוקה של מצבות ושל חלקות קבר לאורך שנים

  מצבן המוזנח של המצבות בבתי העלמין בארץ, הוא מראה נפוץ. רוב המצבות המוזנחות אינן עתיקות ורובן הוקמו לפני שנים ספורות בלבד. ישנם שני גורמים מרכזיים למצבן המוזנח של המצבות. בין אם מדובר בבניה חובבנית ולא מקצועית, אשר תוך כמה זמן, גורמת לשברים וסדקים במצבה ובין אם מדובר בהזנחת תחזוקת המצבות, הזנחה אשר גורמת להצטברות לכלוך ועובש, לסדקים, לשברים ולנפילת אותיות ועיטורים. במקרה של בניה חובבנית, אין לנו מה לעשות בנידון. אבל את הגורם השני, אפשר למנוע בקלות. ישנן חברות רבות אשר מתמחות בניקוי ובתחזוקה של מצבות ושל חלקות קבר. חברות אלה, הן המענה המקצועי ביותר לבעיה, הרי נדיר שיהיה לנו זמן פנוי שבו נוכל לדאוג לתחזוקת המצבה באופן שוטף.

  ניקוי מצבות הוא אינו דבר של מה בכך. לכל סוג אבן, יש את חומרי הניקוי המיועדים במיוחד אליה ושימוש בחומר שאינו מתאים לסוג האבן הנדרש, עלול להזיק לה. מעבר לניקיון בסיסי, הסרה קבועה של עובש ופטריות, תאריך את ימיה של המצבה. מי שלא מעוניין בשירותיה של חברה המתמחה בתחזוקה של מצבות, יוכל לרכוש ערכת ניקוי מיוחדת למצבות, על פי סוג האבן ולנקות את המצבה או את הקבר, בעצמו. אבל, ישנם הרבה מקרים, שניקוי המצבה לא יעזור. הרבה פעמים, כתוצאה מהזנחה ממושכת, חלקים במצבה מתבקעים, נשברים ומתפרקים. במצב כזה, נאלץ לפנות לאנשי מקצוע שידאגו לשיפוץ מלא של המצבה.

  כאמור, חברות המתמחות בתחזוקה ושיפוץ מצבות, הן הפתרון המושלם לבעיה. חברות אלו, מציעות שירותים רבים, ביניהם: ניקוי מקצועי של המצבה, אשר כולל הסרה של כתמים, עובש, אבק ולכלוך, ליטוש מצבות ותיקון של שברים וסדקים, חידוש הכיתוב על גבי המצבות, ניקיון ותחזוקה של חלקות קבר וטיפוח הגינה שמסביבו. כמו כן, משפחות אשר מעוניינות בתחזק שוטף של מצבת יקירם, יידהמו לגלות, ששירותי אחזקת קברים וניקוי מצבות, אינו עסק יקר ומתאים לכל כיס. בעזרת סכום צנוע כל חודש, המשפחה פטורה מייסורי מצפון ויודעת שקבר יקירים נמצא בידיים טובות ומטופל במקצועיות, ברגישות ובאכפתיות. ברוב אתרי החברות הללו, ניתן למצוא תמונות "לפני ואחרי", על מנת שתוכלו להתרשם בעצמיכם מאופן עבודתן ולבחור במקום המקצועי ביותר.

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

   מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

    ענקית קידום האתרים