להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד

  הגעתם לרוני קורש בניית מצבות אומנותיות

  שירותי אזכרות

  שירותי הנצחה וביצוע טקסי אזכרה

  ההנצחה, ימי השנה של אזכרה ליקירינו, הם ימים לא פשוטים עבור כל אחד מאיתנו, וביהדות ישנו דגש מיוחד על אבלות וימי זיכרון. הביקור בבתי העלמין ובאנדרטאות, אשר אינם מתוחזקים כראוי, גורם לנו לתחושה לא נעימה. לפעמים, ההפסקה המתחייבת מעול היומיום, בין העבודה, המשפחה, הילדים והמסגרת – מקשה עלינו עוד יותר, ולמרות הרצון ולא מתוך חוסר מחשבה – אנו מזניחים את מצבות הקבורה של אנשים שהיו יקרים לנו.

  אין זה חדש וידוע לכולנו – מצבן של מצבות הקבורה וחלקות הקברים בבתי העלמין בארץ רחוק ממשביע רצון – המצבות שחוקות ומלוכלכות, ישנם יותר פרחים וצמחים שקמלו מאשר צמחיה ירוקה ואזור החלקה בדרך כלל איננו מטופח. לכן, הצורך לשמור על המצבה ועל חלקת הקבר בכל ימות השנה, הביאו כמה חברות העוסקות בהנצחה וזיכרון למסקנה כי יש ביקוש ובהחלט אפשר לתת מענה למצב הקשה הזה.

  השירותים שמעניקה חברה מסוג זה הינם אישיים, איכותיים ובעלי רגישות מיוחדת, והם מקובלים ברוב בתי הקברות בישראל. השירותים המוצעים במסגרת שירותי אזכרות והנצחה הם בין היתר:

  תכנון וביצוע טקס האזכרה במקרה שקרובי המשפחה אינם גרים בקרבת מקום, או אין ביכולתם להגיע לבית העלמין.

  צילום הטקס וחלקת הקבר ומשלוח הצילומים אל משפחת המת. חברות מסוימות מאפשרות לצפות דרך האינטרנט בסרטון שצולם על ידן במהלך הטקס.

  שמירה על הקבר והמצבה במצב טוב לקראת האזכרה ובכלל כל ימות השנה, כולל ניקוי המצבה מכל לכלוך ואף ציפוי כנגד לחות ורטיבות.

  תיקון ושיפוץ של מצבות אשר זקוקות לשיפוץ וטיפול מקיף יותר, בין היתר מילוי סדקים, שיוף, צביעה חוזרת של הכיתוב על המצבה ועוד.

  עלות השירותים המוזכרים במאמר זה משתנה מחברה לחברה, אך באופן כללי ניתן לומר כי המחירים סבירים ומאפשרים לכולנו לשמור על כבוד יקירינו, גם אם נבצר מאיתנו להגיע ממש לבית הקברות.

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

   מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

    ענקית קידום האתרים