להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות
מצבות איכותיות ומרשימות, השאירו פרטים או צלצלו 052-2797554

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד
  הגעתם לאדם ואבן בניית מצבות אומנותיות

  שיפוץ מצבות

  לאחר הזנחה ארוכת שנים של חלקת הקבר, הזמנת שיקום מצבות הוא במקרים רבים הכרחי.

  לאחר תקופות של שנים ארוכות שבהן עומדת המצבה בבית הקברות ללא טיפוח תמידי וללא טיפול מקצועי, היא עלולה להינזק בצורה בלתי הפיכה- להישבר, להתעקם. הכיתוב עליה עלול להישחק או להישבר, והמראה הכללי של חלקת הקבר איננו מכובד ואף מעורר עצב. כדי למנוע מתהליך כזה לקרות, מומלץ לבצע טיפוח מצבות על בסיס קבוע, אולם אם אינכם גרים קרוב לבית הקברות, או שאין ברשותכם די זמן או ידע על מנת לבצע את העבודה או עברו כבר שנים רבות, תוכלו להזמין שירות שיפוץ מצבות.

  חברות העוסקות בהקמת מצבות אבן מציעות פעמים רבות שירות של שיפוץ או חידוש מצבות. שירות זה נחוץ בדרך כלל לאחר כמה שנים של הזנחה. במהלך השנים נפגע הקבר, המצבה וכמובן גם הגינון- אם קיים – מנזקי מזג האוויר, ומתופעות שונות כמו נדידת קרקע. תופעה זו קיימת בבתי עלמין רבים בארץ, והשלכותיה הן למעשה שבירה של המצבה ולעיתים אף התמוטטות. נדידת הקרקע פוגעת גם בריצוף או יציקת הבטון סביב לחלקת הקבר. מראהו של קבר מט ליפול הוא מראה שובר לב, ובתי הקברות לא מעניקים טיפול הולם ברוב המקרים.

  שיפוץ המצבה המוצע ללקוחות כולל תיקון ראשוני של חלקת הקבר לאחר הזנחה של שנים, חיזוק הקרקע, וכן טיפול קבוע אחת לתקופה קבועה, בדרך כלל אחת לחודש. חברות שיקום מצבות רבות מציעות ללקוחותיהן מעקב שוטף אחר פעולות התחזוקה בחלקת הקבר. חלקם של הלקוחות חיים בחו"ל, ויוכלו להתעדכן בנעשה ע"י תמונות שיישלחו אליהם בדואר אלקטרוני או יעלו אל אתר הבית שלהם.

  תיקון מצבות קבורה לאחר תקופה ארוכה שבה הן הוזנחו כמוה כהחזרת הכבוד הראוי לחלקת הקבר, וזוהי חובתנו אל הקרובים אלינו הטמונים בבתי הקברות. תחזוקת קברים ושיפוץ חלקות קבר הנעשים על ידי בעלי מקצוע בתחום עשויים לעשות את ההבדל בין חלקת קבר מוזנחת, לבין קבר מטופח ויפה, עם גינון רענן, שנעים להגיע אליו והוא מתבלט על פני ההזנחה השוררת לצערנו בבתי קברות אחדים.

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות
   מצבות איכותיות ומרשימות, השאירו פרטים או צלצלו 052-2797554

    ענקית קידום האתרים
    חייגו עכשיו וואטסאפ צור קשר
    דילוג לתוכן