להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד

  הגעתם לרוני קורש בניית מצבות אומנותיות

  קניית מצבות

  מעוניין לרכוש מצבה ולא יודע איפה להתחיל? זקוק להנחייה ראשונית לפני קניית מצבה?

  האם אי-פעם הקדשתם תשומת לב למצבה? בטוח שחלק מכם עשו זאת בעוד אחרים עברו לידן ולא הביעו עניין רב. כאשר יגיע הזמן ותרצו לרכוש מצבה, תגלו מגוון רחב של סוגים. חלקן מצבות רגילות וחלקן ממש מרשימות ומיוחדות. לפני שרוכשים מצבה, יש לקחת בחשבון כמה דברים, כיוון שמצבות בדרך כלל די יקרות. כמו בכל תחום, מומלץ להגיע אל המקום בו החלטתם לרכוש את המצבה, וזאת על מנת שתוכלו להבין בדיוק את כל הפרטים של המוצר אותו אתם הולכים לקנות.

  אחד הדברים העיקריים שיש לשים לב אליהם בעת קנייה של מצבה, הוא סוג האבן אשר משמשת לייצור המצבה. על פי טעמכם ורצונכם האישי, תוכלו לבחור מצבה אשר עשויה מאיזה אבן שרק תרצו, בין אם מצבות אבן, מצבות שיש או מצבות גרניט. ישנם סוגים רבים של צבעים מתוכם תוכלו לבחור בהתאם להעדפותיכם ולהתאימם לסוג האבן, אופי האדם הקבור והמסר שמנסים להעביר.

  השלב הבא, הוא להחליט מה לכלול ברישום על המצבה ובאיזה אופן. יש אנשים שאוהבים לשים כל מה שרק אפשר: כמו תמונה, חריטה אומנותית, נישה לנר נשמה וכדומה. בעוד שאר האנשים, מסתפקים במשהו קצת יותר צנוע וסטנדרטי, כמו, חריטת שמו של הנפטר ותיאור קצר. במקרים כאלו של הכנת מצבות מדברות, יש לשים לב לתעריף שחברת המצבות גובה על כל מילה אשר נחרטת על המצבה. לאחר מכן, אתם תרצו לבחור את גודל וצורתה של המצבה. גם כאן, תמצאו מגוון רחב של עיצובים מהם תוכל לבחור. חלקם פשוטים וחלקם מיוחדים ומושכים את העין. מומלץ קודם לבחון את כל הסוגי העיצוב שמציעים לכם ולא לבחור את הדבר הראשון שמוצא חן בעיניכם.

  לסיכום, מצבה היא דבר סנטימנטלי למדי. המצבה שתבחרו, אמורה לכלול את כל הזיכרונות היקרים שהיו לכם עם אותו אדם שנפטר. שיקול דעת הוא אלמנט מרכזי כאשר רוכשים מצבה מפני שהיא תהיה התזכורת האחרונה של האדם אותו אתם אוהבים כאשר הוא נפרד ממכם למנוחת נצח. בדיוק בגלל זה, מומלץ לבדוק כל פרט קטן ולדמיין את החוויות שחלקתם יחד עם אותו אדם. פרטים אלו, יעזרו לכם מאוד כאשר תרכשו את המצבה לאותו אדם.

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

   מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

    ענקית קידום האתרים