להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד

  הגעתם לרוני קורש בניית מצבות אומנותיות

  עיצוב אנדרטאות דורש שלמות

  אנדרטאות מיועדות לשם הנצחת היקירים לנו, חיילים שנפלו או נעדרים בקרב, לנרצחי פיגועי טרור ואיבה ועוד. במדינת ישראל אכן ניתן למצוא לא מעט הנצחות ואנדרטאות המיועדות לשם כך. עיצוב אנדרטאות מיועד לשם הענקת נופך יותר מכובד ואישי. כדי לעשות זאת כראוי ולקבל את התוצאות המיטביות מומלץ לשכור את שירותיה של חברה בעלת מוניטין כמו אדם ואבן המתמחה בתחום זה.

  הפיסול באבן אינו מאפשר מרווח טעויות. הוא חייב להיות מדויק, מושלם, פרפקציוניסטי ועל מי שיוצר אותו להיות בעל יכולות אלו. תזוזה אחת לא נכונה ויכולה ליפול חתיכה מהאבן שאין דרך להשיבה יותר. שלא כמו ציור שניתן לעלות בו עם שכבות של צבע ולתקן, הפיסול אינו סלחני ואינו מאפשר תיקונים אלא דיוק מרבי, הבנת העוצמה שיש להשתמש בה בעת הפיסול, הכרת חומר הגלם שכן יש לא מעט סוגי אבנים שמהם יוצרים עיצוב אנדרטאות ויש לדעת לעבוד נכון עם כל אחת מן האבנים הללו. למשל: אבן חברון, שיש טורקי או אבן גרניט. אם החלטתם שאתם מעוניינים להציב אנדרטה חשוב שתקחו את הזמן ושתעשו זאת באופן נכון, כדי שתרגישו שלמים עם התוצאה הסופית.

  מה כותבים על אנדרטה?

  במסגרת עיצוב אנדרטאות יש להתייחס לא רק לצורה החיצונית של האנדרטה, לסוג האבן ולגווניה. יש לתת את הדעת גם לגבי הדברים שתרצו שיופיעו על גבי האנדרטה. החל מסוג הכיתוב ועד לסוג האותיות – האם תרצו אותיות קרמיקה מובלטות? אולי אותיות מתכת, ברונזה או זהב? תוכלו לבחור בחריטת אותיות וצביעתן בשחור וגם תוכלו לבחור את סגנון הכיתוב. מעבר לכך יש לציין פרטים מסוימים שחשוב לכם שיופיעו. אם מדובר באדם פרטי שנפטר שמו, תאריך לידתו ופטירתו וכמה מאפיינים על חייו, תרומות שנתן, תחביבים מסוימים וכדומה יוכלו להופיע על גבי האנדרטה. אם מדובר בחיילים כמו באנדרטה לזכר חללי המשחתת אילת או אנדרטאות מלחמת ששת הימים בירושלים שם נהוג שיופיעו שמות החיילים שנפלו, תאריך לידת ופטירתם, מידע היכן נפלו וכמובן כמו בכל אנדרטת זיכרון יופיעו ראשי התיבות ת.נ.צ.ב.ה

  אומנות הפיסול

  כדי להגיע לתוצאות המיטביות אתם זקוקים לחברה שמתמחה בתחום ויוכל לפסל ולעצב עבורכם בכל אבן שתבחרו. חברת אדם ואבן מפסלת מצבות, לוחות זיכרון ואנדרטאות כבר שני עשורים ותשמח ללוות ולייעץ לכם בנושא.

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

   מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

    ענקית קידום האתרים