להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד

  הגעתם לרוני קורש בניית מצבות אומנותיות

  נשארים יחד, לתמיד.

  עד כמה שזה עצוב, אבל אין כמו קבורה זוגית להנציח בה קשר אמיתי ועמוק מעבר לכל גבול זמן או מקום. זו הסיבה שזוגות רבים המתחילים לחשוב על הנושא שלב כלשהו בחייהם מתכננים קבורה זוגית, באופן כזה או אחר. באדם ואבן מתמחים מזה שנים במצבות זוגיות בדגמים שונים, ובסגנונות מגוונים ביותר, תוך הקפדה על איכות ועיצוב מדויק של המבנה להתאמה מלאה. במיוחד במצבות זוגיות חשוב לשים לב לבחור בחברה ששמה דגש על הדיוק בגודל ובזוויות, כדי לתאם את זוג המצבות או את החלוקה של המצבה הזוגית באופן נעים לעין לנוח לעבודה בהמשך, גם מהסיבה שלרוב ישנו פסק זמן בין קבורה לקבורה ויהיה צורך מאוחר יותר בהשלמת העבודה. ככל שהיא תהיה מדויקת יותר ההשלמה תהיה אחידה ומרשימה יותר.

  כיתוב למצבה זוגית

  אחד הנושאים בעלי המשמעות שיש לתת עליהם את הדעת כאשר מתכננים מצבות לזוג, הוא הכיתוב שישאו המצבות הללו. מצבות לזוג לרוב מתחלקים לכיתוב ראשי משותף כשלאחריו כיתובים נפרדים, מקבילים. הכיתוב הראשי עשוי להיות למראשות המצבה, ויכול לכלול את שם המשפחה, פסוק או ציטוט מעניין שמהווה חלק מהקשר הפנימי בין בני הזוג, או משפט המסמל את הקשר הנצחי ביניהם. לעיתים ירצו בני הזוג לבחור בעצמם את הכיתוב המשותף ולעיתים יהיה זה תפקיד בני המשפחה. בכל מקרה, מלבד זאת יהיה כיתוב נפרד הנושא את שם כל אחד מהם במקביל, עם מספר מילים שמקובל שיש התאמה בין הסגנון והאורך של בני הזוג.

  דגמים של מצבות לזוג

  ניתן לקנות חלקות קבר צמודות ולבנות מעליהם שתי מצבות נפרדות בעלות עיצוב זהה המהווה את הזוגיות של המצבות. לעיתים בונים ראש משותף לשתי המצבות. יש מצבות לזוג הבנויות כמצבה אחת משותפת בעלת שני פלטות הנצחה, לעיתים עם אלמנט עיצובי ביניהם כמו אבנים מעניינות או פרחים, ויש מצבות העשויות מבסיס נמוך משותף המסמל את הקבורה המשותפת, ומעליו שני מבני מצבה נפרדים. בכל מקרה כל רעיון הוא בר ביצוע ותמיד ניתן לשבת לפגישת תכנון עם חברה מקצועית ואמינה, לשרטט את הדמיון ולהביא אותו לידי ביצוע.

  חברת אדם ואבן תמיד קשובה לרצונות ולצרכים העומדים מאחורי ההנצחה, ומודעת למשמעות הרגשית העמוקה הטמונה בהם. מוזמנים לנסות אותנו. צרו קשר באתר או בטלפון ותקבלו שירות מלא ואיכותי, זמינות ואחריות.

   

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

   מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

    ענקית קידום האתרים