להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד

  הגעתם לרוני קורש בניית מצבות אומנותיות

  מצבות מעוצבות – איך עושים את זה?

  אם יצא לכם להרגיש בעבר שהמצבה הסטנדרטית אינה עונה על הציפיות שלכם בעת פרידה מאדם אהוב, דעו כי ניתן בהחלט להזמין מצבות מעוצבות שייענו על כל דרישה שלכם. באדם ואבן מתמחים בעיצוב מצבות באופן ייחודי, המותאם באופן אישי לכל בקשה שלכם.

  עיצוב של מצבות מעוצבות הוא פונקציה של כמה שלבים. ראשית אתם נפגשים עם האמן אשר ייצור את המצבה. במהלך פגישה זו האמן ישאל אתכם על אותו אדם, יבקש לראות תמונות וינסה להבין את הלך חייו, אהבותיו ותחביביו של הנפטר. שאלות כמו: מה חשוב לבני המשפחה להנציח? איזה ביטוי תרמה המשפחה שיבוא לידי ביטוי במצבה וכדומה, הן שאלות אקוטיות להבנת דרישות המשפחה.

  לאחר מכן, יתבצע סיעור מוחין עם המשפחה להעלאת רעיונות ומשנבחר הסגנון הרצוי האמן מצייר מספר סקיצות שמהן זו שתבחר תצא לפועל. בשל ההבנה כי מדובר בתהליך יצירתי אשר יישאר עם הנפטר לאורך שנים רבות, המשפחה יכולה להגיע אל בית המלאכה ולבקר, להשתתף, להציע רעיונות נוספים ולהפוך לחלק פעיל בעת היצירה. כך אתם יכולים להיות בטוחים שהתוצאה תהיה בדיוק מה שאתם רוצים.

  מא' ועד ת'

  כאשר אתם בוחרים לרכוש מצבות מעוצבות אתם נמצאים בעיצומו של תהליך שבסופו של דבר צריך לבטא את התחושות, המחשבות והדמיון שלכם. על המצבה להיראות במציאות בדיוק כפי שאתם רואים אותה בעיני רוחכם. לכן כה חשוב לנו ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד סופו. חשוב לנו שתרגישו שיש מענה לכל הרצונות שלכם. שיש אוזן קשבת וכתף תומכת. כאן, אתם יכולים לבוא ולפרוק, לעבור תהליך של השלמה וקבלה ולהפיק יצירת אומנות יפהפייה אשר תלווה את האהובים שלכם לעד. בכל פעם שתגיעו אתם לבית הקברות, תוכלו למצוא נחמה שהמצבה מעוצבת בדיוק בהתאם לאדם שנפטר ושאתם נתתם את הביטוי האולטימטיבי להנצחת חייו, פועלו, תחביביו ותשוקותיו במהלך חייו.

  ליווי אישי

  בחברת אדם ואבן של רוני קורש, הפועלת מזה שני עשורים כמעט, אנו מבינים כי מדובר בתקופה קשה, תקופה של עצב, צער ויגון ואנו כאן ללוות אתכם באופן אישי ולהבטיח שהמצבה תצא בדיוק כפי שאתם חפצים.

   

   

   

   

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

   מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

    ענקית קידום האתרים