להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד

  הגעתם לרוני קורש בניית מצבות אומנותיות

  מצבות אומנותיות משנות את כל התפיסה שלכם

  מי החליט שמצבה חייבת להיות משמימה וחסרת חיים? אומנם מצבה סטנדרטית אינה יצירת פאר ואף חייבת להיות מותאמת לכלליו של בית עלמין ציבורי ואף להתאים לדרישות של חברת קדישא, אך כיום ניתן למצוא יותר ויותר מצבות אומנותיות המפיחות חיים באחד המקומות שלדאבוננו כולנו מגיעים אליו. רוני קורש הקים את חברת אדם ואבן מהמקום האומנותי אשר באמצעותו הנציח את אביו כשנפטר ועוד אלפי אחרים.

  האובדן של אדם יקר הוא קשה מנשוא. בעבר בתי קברות נראו משמימים, תבנית אחידה אחת לכולם, מצבה פשוטה, כיתוב סטנדרטי, תאריך לידה ופטירה, כמה מילים על הנפטר ושילוב האותיות ת.נ.צ.ב.ה. כיום אנשים מרגישים שהם רוצים יותר. המצבות הפשטות מהאבן הבהירה אינן מספקות יותר ואלו שחוו אובדן רוצים לתת דרור לתחושותיהם בדרכו האחרונה של הנפטר. דרך נפלאה לעשות זאת היא באמצעות מצבות אומנותיות. מצבות אלו יכולות לכלול שפע אלמנטים כגון זכוכית ויטראז' צבעונית, כיתוב בהזרקת חול או אותיות מובלטות, מוטיבים ייחודים שמתארים את הנפטר כמו אהבה לבעל חיים מסוים, או כלי נגינה שבו ניגן הנפטר, ספרים שאותם אהב חלקי גוף כמו פנים, ידיים, שורשים כמו לעצים הנטועים באדמה ועוד. השילוב של החומרים שונים לצג העיצובים השונים, הופכים את המצבה לזיכרון שמעלה רגע של שמחה לצד כל הכאב. במקום לעמוד מול מצבה משעממת שמתארת בקצרה את אותו אדם אהוב, ניתן להפיק בה חיים ולהנציח את זכרו בצורה יפה, צבעונית ואומנותית.

  מי יכול לבצע משימה שכזו?

  יצירת מצבות אומנותיות אינה דבר של מה בכך. לשם יצירתן נדרשת יצירתיות, כישרון רב, יכולת הבעה מעולה ואינטליגנציה רגשית שבאמצעותה האומן יצליח להביע את הרגשות והרצונות של משפחת הנפטר בדרך המדויקת והמושלמת ביותר. זהו פרויקט בעל חשיבות שאינו קל לביצוע כלל וזאת משום שהרגשות המעורבים הם רגשות קשים של צער, אובדן ואף דיכאון. לצד אלו יש צורך לקלוע בדיוק לרצונה של המשפחה, שכן מצבה זו היא מה שיישאר לה כשתגיע אל בית העלמין.

  מומחיות לצד מקצועיות

  כדי ליצר את המצבות נדרשות ללא ספק ידי אומן, חברת אדם ואבן מתמחה ביצירת מצבות כאלו שכן רוני קורש הבעלים הוא אומן ופסל וכך גם הצוות המקצועי שעובד עימו. פנו אל החברה לקבלת ייעוץ והכוונה והנציחו את יקירכם באופן המתאר אותם כפי שהיו בחייהם.

   

   

   

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

   מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

    ענקית קידום האתרים