להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד

  הגעתם לרוני קורש בניית מצבות אומנותיות

  מעט מידע על ההבדלים בין מצבות לאנדרטאות

  כל מי שחייו התקילו אותו באבל, שכול, או אובדן קרוב אחר, עורך הכרות עמוסת רגשות מעורבבים עם תחום ההנצחות. ומי יכול לומר שחייו מעולם לא התקילו אותו בכך? האבל הפרטי כמו זה החברתי, הציבורי או הלאומי, הוא חלק בלתי נפרד מההווי המשותף, או כפי שנהוג לומר, המוות הינו חלק בלתי נפרד מהחיים. הבחירות הקשורות בכך מטבע הדברים אינן קלות לאף אחד מהקשורים להחלטה, אולם דווקא הם אלו הנדרשים אליה. בצוות של אדם ואבן, המורכב מאנשי אומנות בעלי ניסיון של שנים בתחום מצבות ואנדרטאות , יודעים ללוות את המשפחה ושאר הקרובים ללב, ולהתאים להם באופן מקצועי את הבחירה המתאימה והנכונה להם ביותר, בהתחשב בתקציב, באפשרויות וברצון הנפטר.

  מה ההבדל בין מצבות ואנדרטאות

  מצבה מוקמת מעל מקום הקבורה של הנפטר, ומסמנת לעולם את מיקומה. בין אם מדובר בקבורת שדה, קבורת כוכים, קומות או כל דרך אחרת המקובלת בחברה הישראלית, לכל אחד מותאמת מצבה במבנה אחר, אולם המשותף לכולן זו העובדה שהן פרטיות עבור אדם, ומוצבות בדיוק במיקום קבורתו. אנדרטאות לעומת זאת, אינן מוצבות במקום הקבר, כי אם במיקום אסטרטגי בהתאם לדמות שהן משמשות לה מוצב זיכרון. לעיתים מדובר בנופלי קרב, או אירוע טראגי אחר, או אז תהיה האנדרטה מוצבת באזור בו אירע המקרה, ותשמש עדות אילמת למה שהיה, למען כל עובר ושב. ולעיתים מדובר בדמות שיש ברצון אי מי להנציח עבור הכלל, כמו אנשי רוח, בעלי חזון ומקימי מפעלים, או אז תהיה האנדרטה מוצבת לרוב במיקום מרכזי עבור אלו המעוניינים בשימור הדמות, דוגמא לכך הן אנדרטאות בכיכרות הערים, ואחרות.

  מצבות ואנדרטאות- עיצוב ובניה

  מצבת ואנדרטאות מיוצרות בחברות אבן המתמחות בתחום. מצבות עשויות להיות פשוטות ומלבניות באחד הדגמים הקלאסיים, או מעוצבות וייחודיות, שתבלוטנה בין שאר המצבות הפזורות ותאפשרנה לבאים לזהות אותן בקלות. גם אנדרטאות עשויות להיות בעלות מבנה פשוט ועממי, אולם אנדרטה לרוב תשאף לייצג את את המקרה או הדמות, ולהשתלב בסביבה בה היא אמורה להיות מוצבת באופן מושלם.

  מעוניינים בהנצחה איכותית שתשמר את הזיכרון החם והטרי לעד? צרו קשר עם הצוות של אדם ואבן, ותקבלו את השירות הטוב ביותר, באיכות ובאחריות שאין להם מתחרים.

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

   מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

    ענקית קידום האתרים