להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד

  הגעתם לרוני קורש בניית מצבות אומנותיות

  מאילו אבנים ניתן ליצור מצבה אבן?

  מי שאיבד אדם קרוב וביקר ולו פעם אחת בחייו בבית העלמין נתקל בשורות על גבי שורות של מצבות. מצבות אלו אשר תפקידן להנציח את זכר הנפטרים עשויות מצבה אבן. חשוב לדעת כי לא כל המצבות עשויות מאותה האבן וכי ניתן להחליט איזה סוג של אבן תשמש כמצבה, ניתן לבחור בסוג הכיתוב שיהיה עליה, בשילוב מוטיבים ייחודיים ועוד. חברת אדם ואבן מתמחה ביצירת מצבות מיוחדות שמעניקות נופך נוסף להנצחת הזיכרון של אלו שאינם איתנו עוד.

  מצבה אבן ניתן ליצור מכמה סוגים של אבנים: טבעית, גרניט, שיש, חברון ובזלת.

  מה המאפיינים של כל אחת מהאבנים הללו?

  נרחיב מעט על כל אחד ממאפיינה מצבה אבן המיועדת להנצחת הנפטר. מצבה מאבן טבעית היא מצבה שאינה מלוטשת או מעובדת. האבן הטבעית היא ייחודית, מחוברת אל האדמה והטבע ונראותה כאילו נחצבה מתוך הסלע והונחה לשם הנצחת הנפטר. מצבה מאבן גרניט היא מצבה בגוונים אדומים, אפורים או חומים. הגרניט הוא חומר מאוד עמיד וחזק, מצוין כנגד פגעי מזג האוויר ונשמר היטב לאורך זמן. אבן הגרניט נחשבת יקרה משום שיש לבצע כרייה ממעמקי האדמה כדי להוציאה, אך היא בהחלט מאוד מכובדת וייחודית להנצחת הנפטר. מצבה מאבן שיש תחזיק שנים רבות וממושכות במצב מצוין. השיש הוא חומר עמיד במיוחד ולכן נראותה היוקרתית של המצבה תישמר לאורך זמן רב. בנוסף, יתרון גדול של השיש על פני האבנים האחרות הוא שהוא מאוד רב־גווני וניתן להשיגו במבחר גוונים רחב, אשר חלקם גוונים חלקים וחלקם משולבים עם גוונים נוספים היוצרים עניין רב בטקסטורת האבן. מצבה מאבן חברון היא הנפוצה ביותר לשימוש בבתי העלמין בישראל. שמה מגיע מהמקום שממנו היא מגיעה – חברון. גוונה בהיר ולרוב משתמשים בה עבור מצבות לחיילים ולנפגעי טרור ואיבה. היא פחות עמידה מול האבנים האחרות אך יותר זולה מבחינת עלויות וקל מאוד ללטש אותה ולהפוך אותה לייצוגית ומכובדת. אחרונה חביבה ברשימה שלנו היא מצבה מאבן הבזלת שהיא בעלת מראה ייחודי מאוד, שכן בזלת היא החומר שנוצר מהתקררותה של לבה. גם היא תישמר לאורך שנים ותציג מראה מיוחד בהנצחת הנפטר.

  היכן כדאי לבחור את המצבה?

  חשוב לבחור את המצבה בחברה אשר יכולה לתת מענה רחב לכל בקשה שיש לכם. חברת אדם ואבן הוותיקה תעניק לכם ליווי אישי לצד ליווי מקצועי עד אשר תמצאו את המצבה הנכונה לשם הנצחת הנפטר.

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

   מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

    ענקית קידום האתרים