להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות
מצבות איכותיות ומרשימות, השאירו פרטים או צלצלו 052-2797554

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד
  הגעתם לאדם ואבן בניית מצבות אומנותיות

  לוח זיכרון – הנצחה לעד

  ישנה יותר מדרך אחת להביע כבוד ולהנציח את יקירינו שנפטרו. לוח זיכרון זו אחת הדרכים לעשות זאת. שלא כמו מצבות אשר מקומן מיועד בבית העלמין, לוחות אלה ניתן להציב בכל מקום. בכניסה לפארק, על גבי ספסל שאהב לשבת בו הנפטר ועוד שלל מקומות שמציינים את הקשר אל האדם שנפטר. חברת אדם ואבן מתמחה בתחום זה כבר מספר עשורים ותוכל לסייע לכם בנושא במקצועיות רבה.

  המחשבה כי יש דרך להנציח אדם אהוב ולאו דווקא בבית קברות עשויה לגרום למשפחות מסוימות נחת. לוח זיכרון אשר מעוצב בקפידה, ועליו פרטים לגבי אותו אדם בעלי ערך רגשי אשר מביעים את המחשבות והרגשות העזים ביותר הקשורים אליו. על גבי הלוח ניתן לציין את שם הנפטר, תאריך לידתו ומותו, במה היה משלח ידו, פרטים על חייו, תחביביו, אהבותיו ותשוקותיו, הנסיבות שבגינן נפטר, תכונות האופי שלו, געגועי המשפחה אליו, מעשים טובים שעשה בחייו, תרומתו לעולם ועוד פרטים שחשוב למשפחתו של הנפטר לציין. לרוב נראה את סיומת האותיות תנצב"ה – אשר פירושה הוא: "תהא נשמתו צרורה בצרור החיים", או לחילופין –  "תהא נפשו צרורה בצרור החיים". סיומת זו מופיעה גם על גבי מצבות וגם על גבי הלוחות.

  הנצחת חיילים ונפגעי פיגועי טרור

  מדינת ישראל היא מדינה אשר לצערנו הרב חיה על החרב, אנו שולחים את מיטב בנינו ובנותיו בגיל 18 לשרת בצבא ההגנה לישראל – הצבא שמורכב מהילדים שלנו, הצבא החזק ביותר בעולם. אך כאשר יש אסונות שבהם מעורבים מספר חיילים, למשל אסון המסוקים הנוראי, אחת הדרכים להנציח את זכרם של חיילים אלו אשר קיפחו את חייהם הוא לוח זיכרון. את הלוחות און האנדרטאות הללו ניתן למצוא באתרי מורשת ברחבי הארץ, במקומות אשר בהם נפלו החיילים ואותו מקום מציין זאת – גבעת התחמושת בירושלים, למשל, מנציחה את החיילים עם אנדרטה וניתן אף למצוא את שמם של כל החללים. לא רק חיילים אנו מנציחים במדינתנו הקטנטונת אלא גם נפגעי פעולות טרור ואיבה אשר נרצחו על לא עוול בכפם.

  כיצד ניתן להנציח באופן זה?

  אם אתם מעוניינים להנציח את היקרים לכם על גבי לוח או אנדרטה, מומלץ לפנות לחברה מקצועית בעל ותק רב שנים בתחום שתוכל להעניק לכם ייעוץ וליווי כמו חברת אדם ואבן ברשות רוני קורש.

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות
   מצבות איכותיות ומרשימות, השאירו פרטים או צלצלו 052-2797554

    ענקית קידום האתרים
    חייגו עכשיו וואטסאפ צור קשר
    דילוג לתוכן