להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד

  הגעתם לרוני קורש בניית מצבות אומנותיות

  יצירת אנדרטה ייחודית, מרגשת שתחזיק לאורך זמן

  זכרונות הן אבני פינה טעונות רגש ומשמעות בחיים הפרטיים והציבוריים כאחד. לכל אחד מהיצורים ישנם זכרונות אישיים, זכרונות משפחתיים, וסתם זכרונות משותפים עם דמויות וציבורים שונים, וגם לאומה, במיוחד לאומה הישראלית בעלת המורשת והמחויבות ההדדית המחברת את כל בניה לכדי עם אחד בעל חיים משותפים, ישנם זכרונות ייחודיים משותפים. יש זכרונות שיש להן פינה במוח, יש זכרונות שיש להן פינה בלב, יש זכרונות שיש להן פינה באלבום התמונות, ויש זכרונות משמעותיים ביותר שרוצים לתת להם פינה עם נוכחות, פינה אמיתית בעולם. אנדרטת הנצחה תהיה הדרך הטובה ביותר לשימור זיכרון חם ומלא נוכחות, רוני קורש בחברת אדם ואבן עוסק מזה שנים בתחום עיצוב אנדרטאות וזוכה להיות הדרך של רבים במגזר הפרטי והכללי כאחד, להגשים את חלומם.

  הליך עיצוב אנדרטאות

  עיצוב אנדרטאות אינו רק שרטוט ובניה. הוא תוצר של מחשבה מעמיקה, עולם של רגש, חיבור ויצירה. רוני קורש רואה את האדם שמאחורי האנדרטה, את האירוע שמאחורי המוצב, ומחפש את הלב שפועם בהם. בהתאם לכך נבנית במקצועיות מושלמת סקיצה רעיונית, בה יוחלט יחד עם מבקש העבודה על הרעיון הייחודי שיבוצע בה, וכיצד הוא מביע את הדמות או האירוע שמאחוריו. עיצוב אנדרטאות כולל לא רק דגם חצוב. כל חיטוב צדדי נוסף, כל רישום עדין באבן, כל פסיפס שנבנה מתחתיו, כל פריחה שמודגשת באחד מחלקי האנדרטה, יש לה משמעות שתביע ותחבר את כל מי שהזיכרון הזה קרוב לליבו, ותהווה חלק מגילוי הסיפור האישי העומד מאחורי האנדרטה לכל מי שירצה להכירו.

  מחיר אנדרטה

  עיצוב אנדרטאות אינו בעל מחיר קבוע, זה תלוי בהיקף העבודה ובסגנונה, בגודל האנדרטה, בחומרים מהם תהיה עשויה ובמידת ההשקעה הנדרשת בהקמתה. במידת הדחיפות שהיא הוזמנה ובעוד פרמטרים. ניתן רק לציין שאנדרטה היא מלאכה המצריכה מיומנות ודיוק גבוהים במיוחד, שכן מלאכת סיתות אבנים הינה דרך אל חזור עבור החומר, בשונה משאר עבודות עיצוב הקיימות בשוק שהן ברות תיקון. אנדרטה היא מוצג נצחי שיהווה תמיד פינת זיכרון, חבל להפקיד דבר כזה בידי חובבן.

  חברת אדם ואבן מציעה שירותי עיצוב אנדרטאות, שרטוט ובניה, החל משלב החשיבה והתכנון ועד לשלב הגמר, מוזמנים להנציח את כל מה שיקר לכם באמצעות עבודת יד מלאת קסם של הצוות שלנו. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

   מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

    ענקית קידום האתרים