להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד

  הגעתם לרוני קורש בניית מצבות אומנותיות

  יחד לאורך כל הדרך

  האם שמעת בעבר את המונח "זוג יונים"? אם כן, ודאי תהיתם מה הקשר ליונים, ובכן, הקשר הוא שיונים הן חיות מונוגמיות אשר חיות יחד לאורך שנים, אם חלילה אחד מבני הזוג מת, זה שנותר בחיים לא ימצא בן זוג חדש אלא יישאר לבדו. אם גם אתם חשים כך לגבי בני זוגכם, והם האהבה הבוערת בליבכם גם לאחר שנים תוכלו להזמין מצבות זוגיות ולהישאר יחד גם אחרי שתעברו מן העולם. באדם ואבן תוכלו לעצב אותן לפי רצונכם ולהמשיך להיות יחד לנצח.

  מצבות זוגיות מיוחדות

  שלא כמו מצבה בודדת רגילה, מצבות זוגיות מצריכות תכנון והפקה של אותה המצבה כפול שתיים אם זהו רצונכם. בני הזוג אשר יקברו זה לצד זו או זה מעל זו יוכלו להביע את זוגיותם ואהבתם אחד כלפי השני לעולמי עד. במקרים רבים יוצא לנו לשמוע על בני זוג אשר אחד מהם נפטר וזמן קצר אחר כך נפטר גם השני משברון לב. לא קל לאבד את החצי השני שלך, את זו שאהבה נפשך, ולכן זהו פתרון אידאלי עבור אלו מכם החשים כך כלפי בני הזוג שלהם.

  ייתכן כי המחשבה להיקבר זה לצד זו לא הגיע דווקא מצד הזוג אלא מצד ילדיהם, אשר רוצים להוריהם ינוחו האחד לצד השנייה מנוחת עולמים. יש בדבר גם נוחות מסוימת, שכן כשמגיע זמן האזכרה של אחד ההורים הם כבר מבקרים גם את השני מבלי להסתובב סחור וסחור בבית הקברות. דבר אשר עשוי להיות מעיק במיוחד כאשר מדובר בבתי קברות עצומי ממדים או בבתי קברות באזורים נפרדים. מצבות זוגיות ניתן לעצב זהות עבור שני בני הזוג או בעיצוב ייחודי עבור כל אחד מהם. עיצוב אשר יתאר את האדם שהיה בחייו או שירמוז על תחביב או אהבה לדבר מה מסוים.

  ביחד גם בחיים, גם במוות

  בחברת אדם ואבן הוותיקה תוכלו להנציח את זיכרונם של האהובים עליכם גם לחוד וגם ביחד. רוני קורש האמון על עיצוב ויצירת המצבות ישמח לסייע לכם ברגעים קשים אלו להפיק את התוצר המוגמר שאתם רוצים עבור יקיריכם.

   

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

   מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

    ענקית קידום האתרים