להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד

  הגעתם לרוני קורש בניית מצבות אומנותיות

  חנות מצבות

  מה ניתן למצוא בחנות מצבות?

  חנות המצבות מספקת מגוון רב של שירותים ומלווה ברגישות את לקוחותיה משלב הייעוץ הראשוני בכל הנוגע לבחירת המצבה ועד לתחזוקה ותיקון של מצבות, שנים רבות לאחר התקנתן. החנות עוזרת בהנצחה בישראל של חללים ואזרחים.

  ישנם מספר רב של סוגי אבנים וסלעים המשמשים לבניית מצבות ולאנדרטות. כל אבן וסלע הם יוצאי דופן מבחינת הגודל, הצבע, הצורה והטקסטורה, בין אם מדובר באבנים תוצרת הארץ כמו אבן חברון ואבן גלילית ובין אם מדובר באבן שיש ואבנים המיובאות מארצות רחוקות כמו סין, טיבט ואוסטרליה. כמו כן, ניתן לשלב בין מספר של סוגי אבן ושיש על מנת לייצר מצבה אומנותית או מצבה מיוחדת במינה. בנוסף להקמת מצבות ותחזוקתן, חנות המצבות מציעה מבחר רב של אלמנטים הניתנים לשילוב במצבה, כגון, תבליטי ברזל, פסלים, שילוב נרות זיכרון, חריטת דיוקן הנפטר על פני המצבה ו/או כל סקיצה אישית אחרת שהלקוח יחפוץ בה.

  גם בכל מה שקשור לכיתוב על המצבה, חנות המצבות מציעה מבחר רב של אפשרויות. ברוב המקרים, החריטה נעשית בעזרתה של מכונה ממוחשבת אשר נקראת "פנטורגף", בעזרתה ניתן לשלוט על עומק החריטה, גודל החריטה, פונטים וכדומה. האופציות לבניית מצבות הן מרובות ומגיעות עד לרמת הגימורים והפרטים הקטנים ביותר. כל אלו, נועדו לאפשר ללקוח לבטא באופן סימבולי את ייחודו ואישיותו של היקר להם.

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

   מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

    ענקית קידום האתרים