להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד

  הגעתם לרוני קורש בניית מצבות אומנותיות

  חברה להקמת מצבות

  מה תפקידיה של חברה הבונה ומקימה מצבות?

  חברה להקמת מצבות מתקיימת אם מולאו 4 תנאים עיקריים: לחברה גישה לספקי שיש, בבעלותה כלי חריטה, היא בעלת סדנא ומעסיקה עובדים מיומנים. אין הרבה דורשים להקמת חברה מסוג כזה, סביר להניח, אך עסק של הקמת מצבות יכול להיות עסק מצליח.

  חברה להקמת מצבות אינה משווקת את עבודתה, אינה מציעה מבצעים מיוחדים ואין מכירות חיסול. בעבר, רוב המצבות בבתי העלמין היו מצבות שיש פשוטות, אשר נפגעו וניזוקו ממזג האוויר ומנזקי הזמן. היום, המצבות עמידות יותר ובנוסף מושם דגש על עיצובן, כאשר כל מצבה או אנדרטה היא עבודת אמנות, הנעשית בקפידה ובהשקעה רבה. הצורך במקצועיות ובמיומנות הוא חלק מהמהות הרגשית אותה משקיעים בני משפחתו של המנוח, תוך שימת לב והתחשבות ברגשותיהם ובנוסף שמירה על המצבה במצב תקין לאורך שנים.

  בחירת מצבה או אנדרטה, היא קשה וגם בתחום זה קיימות אפשרויות רבות לבניית מצבה, לא רק בצורה ובתוכן, אלא גם אפשר למצוא סוגים שונים של סלעים ואבנים.

  בנוסף לאלה, מעניקה החברה יכולת בחירה מתוך מגוון של כיתובים, סוגי אותיות, מראה המצבה. כמו כן, ניתן לבחור על פי קטלוג של מצבות שבוצעו בעבר, או על פי דרישה אישית, עם בדיקת לוח הזמנים המתאים.

  גם הקמת אנדרטה, אשר בד"כ מתקשרת לאירוע מסוים ולא רק לאדם ספציפי, אמורה להביע זכרון נצחי או הנצחה ולהוות סגירת מעגל, לעיתים אף לקבוצה גדולה של אנשים. אנדרטה מוקמת תוך התחשבות במיקומה ובנוף הקיים בסביבתה וניתן לראות אנדרטאות מסוג זה לא רק בבתי העלמין, אלא גם באיזורים שונים ברחבי הערים בארץ.

  מטרתה של חברה המקימה מצבות אינה מסתיימת רק בקבלת ההזמנה וביצועה, אלא גם בתחזוקת מצבות ובשיפוץ מצבות ישנות. הרעיון הוא שבני המשפחה הבאים לטקס האזכרה השנתי, יוכלו לבצע ניקוי למצבה בקלות יחסית והמצבה תשמור על המראה המקורי שלה, לא תשבר או תסדק.

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

   מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

    ענקית קידום האתרים