להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד

  הגעתם לרוני קורש בניית מצבות אומנותיות

  היכן כדאי לחדש מצבות?

  הזמן הוא נצחי, עומד מלכת, אינו ממהר, אינו מאחר, אינו מתנצל, הוא ממשיך כמנהגו. ימים עוברים לילה מחליף יום ולהיפך, שנה חולפת ואחריה שנים נוספת וכך הוא ממשיך הזמן ללא מפריע. בשל כך ישנם מצבים אשר נדרש בהם חידוש מצבות אשר יתקן את פגעי הזמן ויחזיר לאהובים עליכם את הכבוד המגיע להם בדרכם האחרונה. בחברת אדם ואבן אנו מתמחים בכל תחום המצבות ונשמח לסייע לכם בחידוש, התאמה, עיצוב, שיפור או הוספה של כל דבר למצבה חדשה או קיימת.

  מתי מומלץ לבצע חידוש מצבות?

  חידוש מצבות מומלץ לאחר שמצבה ניזוקה עד מאוד. בין אם מדובר בפגעי מזג אוויר, בין אם מדובר בתזוזת אבנים ובין אם מדובר בסדקים או שברים של המצבה, השחתתה או הריסתה באופן המחייב החלפה, אם בעקבות הגשם התפתחו פטריות ועובש על אבן המצבה, כאשר הכיתוב אינו ברור, נמחק או במקרה שבו האותיות – מתכת, קרמיקה ואף זהב, פשוט נפלו וכמובן במקרה של לכלוך וכתמים קשים שאינכם יכולים להסיר בכוחות עצמכם ואתם זקוקים לחברה מקצועית שתעשה זאת עבורכם. חשוב להבין שעבור כל תיקון נדרש אופן פעולה שונה, ולכן פעמים רבות כדאי יהיה להסתייע בשירותים מקצועיים שיוכלו לתת מענה הולם למצב המדובר.

  מה סוג הטיפול הנדרש במצבים השונים?

  אם מדובר על חידוש הכיתוב במצבות, ניתן ללטש אותן ולחדש אותן כך שיהיו ברורות לעין. אם יש אותיות שנפלו יש צורך להחליף אותן בחדשות. אם מ דובר במקרה של פטריות, עובש וכתמים בלתי ניתנים להסרה יש צורך בליטוש של האבן ובמריחת שכבה כפולה של ווקס אשר יגן וישמור עליה מפני נזקי הטבע אשר גרמו למצב זה מלכתחילה. אם מדובר במקרה של סדקים חידוש מצבות אלו יעשה בעזרת חומר איטום מסוג סילר אשר ימלא את הסדקים שנוצרו. ואם מדובר במקרים של שברים והשחתה אין מנוס מהחלפתו של לוח המצבה.

  חשוב לפנות לחברה מוכרת וותיקה אשר שמה הולך לפניה בתחום ותוכל להבטיח לכם את התוצאות המיטביות ביותר. חברת אדם ואבן של רוני קורש תשמח לסייע לכם בכל מצב ולעמוד לשירותכם.

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

   מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

    ענקית קידום האתרים