להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד

  הגעתם לרוני קורש בניית מצבות אומנותיות

  האם אפשר לעצב מצבה בכל מקום?

  פיסול הוא אחד מהתחומים הקיימים באומנות. פיסול באבן קיים מתחילת הזמנים והוא מיועד למגוון שימושים. ביניהם פיסול פסלים ויצירו אומנות וגם פיסול מצבות ואנדרטאות אשר לא מביישות שום פסל אומנתי, בפרט לאור העובדה כי ניתן לשלב אותן באופן מושלם עם הטבע או האזור שבו הן נמצאות. רוני קורש מקימה של חברת אדם ואבן וצוותו ישמחו להראות לכם שלב עיצובים שונים לצד אפשרויות מגוונות.

  פיסול באבן לבחירתכם

  ישנן לא מעט סוגי אבנים שניתן לפסל. למשל, אבן בזלת – בעלת הגוון הכהה והמראה הפראי, אבן חלילה –  בעלת המראה המיוחד, אבן גרניט היוקרתית –  המגיעה בגוונים כהים יחסים של אפור, אדום וחום, אבן יפתח הבהירה – שבה שזורים גוונים ורדרדים עדינים, אבן חברון –  המיועדת למצבות סטנדרטיות וצבאיות, אבן עצמון הבהירה והקשיחה, אבן גלילית אשר שמה מסגיר את מוצאה וגוונה חום ואבן סלייב המעניינת המשלבת גווני אדום, ורוד וצהוב בסגנון טבעי ופראי. כיום פיסול באבן אפשרי בכל אחד מסוגי האבנים הללו ומאפשר לכם גם לבחור את סוג האבן וגווניה וגם ליהנות מעיצוב שטרם נראה כדוגמתו.

  עיצוב המצבה תלוי בכם ובמקום קבורתו של הנפטר. אם הנפטר היה במסגרת שירות צבאית המצבה שלו תהיה מאבן חברון בדרך כלל ולא תכלול גודל שונה או מונומנטים ייחודים אלא תהיה יותר סטנדרטית או עם נגיעות קלות של עיצוב, הדבר תקף גם לגבי בתי קברות ציבוריים שבהם חברת קדישא שומרת על צביון מסוים לגבי גודל וצורת המצבות. לעומת זאת אם החלטתם לקבור את הנפטר בבית עלמין פרטי תוכלו ליצור פיסול באבן ככל העולה על רוחכם. החל מהגודל של המצבה שאתם רוצים וכלה בגודל של המונומנט שאתם מעוניינים לייצר ולהציב.

  מי מפסל מצבות מאבן?

  פיסול אומנותי כזה מצריך לא פחות מאומן אשר יוכל לעצב את המצבה שאתם רוצים להנציח עימה את סכרון האהובים שלכם. בחברת אדם ואבן המתמחה בתחום מזה 19 שנים תמצאו אוזן קשבת, ייעוץ מקצועי וליווי אישי לכל אורך התהליך עד שתקבלו מוצר מוגמר המותאם בדיוק לבקשתכם.

   

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

   מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

    ענקית קידום האתרים