להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

  מצבה בעיצוב אישי | אנדרטאות | פסלים | ליווי צמוד

  הגעתם לרוני קורש בניית מצבות אומנותיות

  בניית מצבות על ידי המומחים בתחום

  בניית מצבות היא תחום הטומן בחובו גם אסתטיקה וביטוי אומנותי וגם התמודדות עם רגשות מורכבים וקשים שיש להתמודד עימם בעת אובדן של אדם אהוב. חשוב למצוא חברה אשר יכולה להכיל הן את רגשותיכם והן את הרצונות העזים שלכם ביצירת מצבה אשר תבטא את כל החשוב לכם. אדם ואבן של רוני קורש היא חברה העוסקת בתחום זה שנים רבות ותוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך.

  בניית מצבות מצריכה ידע רב בעבודה עם סוגים של אבנים שונות, כמו: אבן חברון, אבן שיש, אבן בזלת, אבן גרניט וגם בנייה מאבן שהיא טבעית. כדי לבנות, לעצב ולפסל את המצבות נדרשת יכולת יוצאת מן הכלל הדורשת חזון, יצירתיות, אומנותיות, הבנה כיצד יש לעבוד עם כל אבן ועוד. בנוסף יש לדעת באיזו עוצמה לעבוד עם האזמל על האבן, כדי לא לפגוע בה, ליצור סדקים ואף גרוע מכך – לשבור חתיכות ממנה שלא ניתן יהיה לתקן אותן אחר כך. בנוסף לעיצוב החזות החיצונית של אבן המצבה בהתאם לדרישות שלכם, יש לדעת כיצד לעצב אלמנטים שונים במצבה. דוגמה מצוינת לכך היא מצבה המאפשרת לשתול צמחים ופרחים בחלקה העליון, או מצבה אשר יש בה תאורה חבויה, גם מוטיבים שונים אשר משולבים במצבה מצריכים ידע אומנותי רב החל משילוב ויצירה של כלי נגינה לנפטר שהייתה לו זיקה לתחום המוזיקלי, דרך בעלי חיים כמו ציפורים ופרפרים וכלה במוטיבים גשמיים כמו עננים וכוכבים ועוד שלל דמויות ותבניות המותאמות לבחירתכם האישית המזכירים לכם את הנפטר ואת חייו.

  הכלה ריגשית

  בעת בניית מצבות משפחות רבות חוות קושי רגשי עז הנובע מהאובדן, הצער וההבנה שזהו הסוף. כאשר אתם ניגשים לבחור מצבה ולעצבה לפי טעמכם מומלץ לבחור בחברה שתוכל לתת מענה גם לרגשות שלכם, שתהיה לה הסבלנות, החמלה וההבנה עד כמה קשה התהליך שאתם חווים כרגע.

  למה דווקא איתנו?

  חברת אדם ואבן הוותיקה שהקים רוני קורש האומן והפסל, מזדהה עם המשפחות מהמקום האישי שלו. רוני הקים את החברה לאחר מות אביו והוא מבין עד כמה קשה האובדן של אדם אהוב. לכן בחברתו תמצאו את הכישרון הנדרש לצד ההכלה הרגשית שאתם זקוקים לה.

  ליווי אישי מהמפגש עד הקמת המצבה

   מאמרים נוספים

   להנצחה מלאה ומכובדת לשנים ארוכות

   מצבות איכותיות ומרשימות להנציח את היקר מכל לעולמי עד

    ענקית קידום האתרים